Zawodnicy

Poniżej prezentujemy aktualną listę zawodników, którzy zgłosili swój udział na zawodach IPSC Pomorze Open 2018. Na liście znajdują się zawodnicy oficjalnie zatwierdzeni do zawodów jak i zawodnicy, którzy dopiero dokonali rejestracji oraz zawodnicy oczekujący na liście rezerwowej.

Zawodnicy w meczu głównym

Na liście głównej zarejestrowano 216 osób, wolnych miejsc brak. Lista rezerwowa - zarejestrowano 5 osób, wolnych miejsc brak.

# Zawodnik Klub macierzysty Skład Drużyna Status
1ADAMSKI Dariusz (POL)
Regular - Production
KABAR ŁódźM-6 Zatwierdzony
2ALEXEY Demyanov (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
3AMER Andrzej (POL)
Super Senior - Standard Minor
ARDEA GdańskM-2 Zatwierdzony
4ANDRZEJEWSKI Michał (POL)
Regular - Production
IGLICA WarszawaM-16 Zatwierdzony
5BAJDAN Tomasz (POL)
Regular - Production
KS GATLING Połczyn ZdrójM-4 Zatwierdzony
6BALUSZYNSKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
TARCZA SzamotułyM-11 Zatwierdzony
7BAŁUSZYŃSKA Agnieszka (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA Szamotuły Zatwierdzony
8BAŁUSZYŃSKI Piotr (POL)
Senior - Production
TARCZA SzamotułyM-11 Zatwierdzony
9BARWICKI Karol (POL)
Regular - Standard Minor
ALFA Siemianowice ŚląskieM-13 Zatwierdzony
10BETLEJ Remigiusz (POL)
Regular - Standard Minor
KKS Perkun Kamienna GóraM-4 Zatwierdzony
11BIAŁAS Tomasz (POL)
Regular - Production
ALFA Siemianowice ŚląskieM-13 Zatwierdzony
12BIEGAJ Michal (POL)
Regular - Standard Major
KS COVERM-17 Zatwierdzony
13BIENIAS Marcin (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoM-6 Zatwierdzony
14BISMOR Dariusz (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 SosnowiecM-5 Zatwierdzony
15BOCHEŃSKA Aneta (POL)
Lady - Standard Minor
Tarcza 96 PoznańM-18 Zatwierdzony
16BORKOWSKI Łukasz (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaM-16 Zatwierdzony
17BRAUN Jürgen (GER)
Senior - Production
BerlinM-14 Zatwierdzony
18BRODOWICZ Jarosław (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa Zatwierdzony
19BRYNIAK Dariusz (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-2 Zatwierdzony
20BUKOWSKI Jerzy (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-15 Zatwierdzony
21BURACZEWSKI GENNADI (EST)
Senior - Production
STI EstoniaM-10 Zatwierdzony
22BURY dawid (POL)
Regular - Standard Minor
ZSD KrakówM-4 Zatwierdzony
23BUSZKIEWICZ Lechosław (POL)
Senior - Standard Major
TARCZA SzamotułyM-11 Zatwierdzony
24BYRA Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
COLT OławaM-1 Zatwierdzony
25CHMIELEWSKI Sławomir (POL)
Senior - Production
LEGIA WarszawaM-8 Zatwierdzony
26CIAŚ Mikołaj (POL)
Regular - Standard Major
LEGIA WarszawaM-15 Zatwierdzony
27CIEŚLIK Jarek (POL)
Regular - Production
KSS Patron KrasnytawM-14 Zatwierdzony
28CUDNY Michał (POL)
Regular - Open Major
ProeliaM-16 Zatwierdzony
29ĆWIKOWSKI Hubert (POL)
Regular - Production
KASZTELAN RzeszówM-1 Zatwierdzony
30CZARNECKI Rafał (POL)
Regular - Open Major
KVG PaczółtowiceM-3 Zatwierdzony
31CZAUDERNA Sławomir (POL)
Senior - Open Major
ZKS WarszawaM-16 Zatwierdzony
32CZELEJ Tomasz (POL)
Regular - Production
FUN GUN LublinM-14 Zatwierdzony
33CZUBASIEWICZ Jacek (POL)
Senior - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zgłoszony na listę rezerwową
34DĄBROWSKI Juliusz (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaM-15 Zatwierdzony
35DE SZYMEROWSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
Ziemia ChełmińskaM-5 Zatwierdzony
36DENISCHUK Andrey (RUS)
Regular - Classic Minor
Gepard, MoscowM-10 Zatwierdzony
37DENWOOD Daniel (SWE)
Regular - Standard Major
Kullen PKM-9 Zatwierdzony
38DENWOOD Dorothea (SWE)
Lady - Production
Kullen PKM-9 Zatwierdzony
39DUCZEK Piotr (POL)
Regular - Standard Minor
Dragon SiedlceM-12 Zatwierdzony
40EIDRGEVICIUS Ignacy (POL)
Regular - Production
Proelia WarszawaM-16 Zatwierdzony
41FIAŁKOWSKA Magda (POL)
Lady - Standard Minor
ZKS WarszawaM-15 Zatwierdzony
42FILIPIAK Remigiusz (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskM-1 Zatwierdzony
43FLOBERG Mikael (SWE)
Regular - Production
Kullen PKM-9 Zatwierdzony
44FROST Zbigniew (POL)
Senior - Production
KSI GdańskM-11 Zatwierdzony
45GĄDEK Wojciech (POL)
Regular - Production
TS44M-12 Zatwierdzony
46GAJKOWSKI Adam (GER)
Regular - Production
ARDEA GdańskM-10 Zatwierdzony
47GAJOWNICZEK Paweł (POL)
Regular - Production
DRAGON SiedlceM-12 Zatwierdzony
48GALIN dima (BLR)
Regular - Production
STC Minsk M-10 Zatwierdzony
49GAŁĄZKA Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
EXPERT JaworznoM-7 Zatwierdzony
50GARDIAN Michal (POL)
Regular - Production
DELFIN TarnówM-2 Zatwierdzony
51GĄSIOR Jacek (POL)
Regular - Production
SKAUT Bielsko-BiałaM-1 Zatwierdzony
52GDOWSKI Jacek (POL)
Senior - Production
ZSD KrakówM-13 Zatwierdzony
53GINTER Sławomir (POL)
Regular - Production
KSI GdyniaM-6 Zatwierdzony
54GIRYCKI Rafał (POL)
Regular - Production
TEMIDA ZabrzeM-11 Zatwierdzony
55GŁOWACKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-1 Zatwierdzony
56GOŁĄB Tadesz (POL)
Super Senior - Standard Major
ZSD - Kraków Na liście rezerwowej
57GÓRNIK Grzegorz (POL)
Regular - Standard Major
KSI GdańskM-6 Zatwierdzony
58GOŚLICKI Rafał (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA WarszawaM-2 Zatwierdzony
59GOSSA dawid (POL)
Regular - Production
VIS KwidzynM-2 Zatwierdzony
60GREBELNIK Yuriy (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
61GROMOV Andrej (LTU)
Regular - Production
Šuviu AkademijaM-9 Zatwierdzony
62GRZELKA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
WSS Mlitaria.pl Wrocław M-7 Zatwierdzony
63GWIZDAŁA Patryk (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskM-3 Zatwierdzony
64HAJDUGA Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
SKAUT Bielsko-BiałaM-11 Zatwierdzony
65HELBIN Bartłomiej (POL)
Regular - Standard Major
ZO LOK KrakówM-12 Zatwierdzony
66HELBIN Gabriela (POL)
Junior - Standard Minor
ZO LOK KrakówM-12 Zatwierdzony
67HERMAN Łukasz (POL)
Regular - Standard Minor
KKS ArsenałM-13 Zatwierdzony
68HINC Rafał (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GDYNIAM-5 Zatwierdzony
69HUBICKA Jolanta (POL)
Lady - Standard Minor
WKS ŚLĄSK WrocławM-5 Zatwierdzony
70IVANAUSKAS Marius (LTU)
Regular - Open Major
LTUM-9 Zatwierdzony
71JANICKI Jacek (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 SosnowiecM-5 Zatwierdzony
72JANICKI Piotr PEPES (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 SosnowiecM-5 Zatwierdzony
73JANSSON Bo (SWE)
Senior - Production Optics
Kullen PKM-11 Zatwierdzony
74JARZABEK Maciej (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA GdańskM-1 Zatwierdzony
75JĘDRUSEK PIOTR (POL)
Regular - Standard Minor
TARCZA SzamotułyM-11 Zatwierdzony
76JEŻEWSKI Marcin (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskM-3 Zatwierdzony
77JURKOWSKI Adam (POL)
Regular - Production
KROKUS Nowy SączM-4 Zatwierdzony
78JURKOWSKI Marcin (POL)
Regular - Production
KROKUS Nowy SączM-4 Zatwierdzony
79KABATEK Emilia (GER)
Lady - Production
BerlinM-14 Zatwierdzony
80KACZMAREK Wojciech (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia OlsztynM-16 Zatwierdzony
81KACZYŃSKI Krzysztof (POL)
Senior - Production
ZKS WarszawaM-14 Zatwierdzony
82KALETKA Zbigniew (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 SosnowiecM-5 Zatwierdzony
83KANIEWSKI Andrzej (POL)
Senior - Standard Minor
TARCZA SzamotułyM-18 Zatwierdzony
84KAPICA Aleksander (POL)
Regular - Production Optics
SNAJPER LublinM-14 Zatwierdzony
85KARWASZEWSKI Łukasz (POL)
Regular - Standard Minor
ziemia chełmińska Zatwierdzony
86KESSLER Adrian (POL)
Regular - Production
TARCZA Gdynia Zatwierdzony
87KICERMAN Jacek (POL)
Super Senior - Production
T.S. Gwardia OlsztynM-16 Zatwierdzony
88KLESCHIN Eduard (EST)
Regular - Production
STI EstoniaM-10 Zatwierdzony
89KOBOS Krzysztof (POL)
Regular - Production
LOK TarnówM-2 Zatwierdzony
90KOCHAN Grzegorz (POL)
Regular - Production
KKS Arsenał Na liście rezerwowej
91KOCHANOWICZ Hubert (POL)
Regular - Production
WKS FlotaM-8 Zatwierdzony
92KOLAKOWSKI jan (POL)
Senior - Production Optics
WSS WrocławM-5 Zatwierdzony
93KOLOWCA Krzysztof (POL)
Senior - Standard Minor
BELLONA KaliszM-13 Zatwierdzony
94KORNIJCZUK Andrzej (POL)
Regular - Standard Minor
Lok Alupro OpoleM-7 Zatwierdzony
95KOSOWSKI Bartosz (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskM-8 Zatwierdzony
96KRAWCZYK Kamil (POL)
Regular - Production
SNAJPER LublinM-14 Zatwierdzony
97KRUCZYŃSKI Przemysław (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-15 Zatwierdzony
98KRUKOWSKI Wojciech (POL)
Super Senior - Standard Major
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
99KRYSINSKI Adam (GBR)
Regular - Production
ARDEA z GdańskaM-5 Zatwierdzony
100KRYSTKOWIAK Karol (POL)
Regular - Production
IGLICA WarszawaM-1 Zatwierdzony
101KURZAK Paweł (POL)
Regular - Standard Minor
WKS Śląsk Wrocław M-8 Zatwierdzony
102LIND Gabriel (SWE)
Regular - Production
Stockholms LVFM-6 Zatwierdzony
103LINDA Grzegorz (POL)
Regular - Production
KKS NEPTUN Gdynia Zatwierdzony
104LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela (POL)
Lady - Production
WSS WrocławM-5 Zatwierdzony
105ŁOPACIŃSKI Piotr (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-7 Zatwierdzony
106ŁOZIŃSKI Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
WSS WrocławM-11 Zatwierdzony
107ŁUCZAKOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaM-8 Zatwierdzony
108ŁUKASIK-GOLA Dorota (POL)
Lady - Standard Minor
GWARDIA 1924 SosnowiecM-1 Zatwierdzony
109MAGDA Mirosław (POL)
Regular - Standard Minor
WKS ŚLĄSK WrocławM-17 Zatwierdzony
110MAKALSKY Leonid (LAT)
Regular - Standard Major
LPSCM-10 Zatwierdzony
111MARCINCZYK Tomasz (POL)
Regular - Production
GROT Białystok Zatwierdzony
112MARKOWSKI Robert (POL)
Senior - Production
Shooting Academy ŁódźM-4 Zatwierdzony
113MARYN Adam (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoM-3 Zatwierdzony
114MAZUR Joanna (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA 96 PoznańM-6 Zatwierdzony
115MICHALIK Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD KrakówM-13 Zatwierdzony
116MICHALUK Michał (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-3 Zatwierdzony
117MICHAŁOWICZ Weronika (POL)
Lady - Production
Legia WarszawaM-8 Zatwierdzony
118MICHAŁOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
GRYF SzczecinM-17 Zatwierdzony
119MIKESKA Szymon (POL)
Regular - Standard Minor
LOK Rybnik Zatwierdzony
120MITULSKI Leszek (POL)
Regular - Open Major
TARCZA SzamotułyM-3 Zatwierdzony
121MIZURO Maciej (POL)
Regular - Production
WSS WrocławM-7 Zatwierdzony
122MODER Paweł (POL)
Regular - Open Major
ZKS WarszawaM-6 Zatwierdzony
123MOSER Viola (GER)
Lady - Production
BerlinM-14 Zatwierdzony
124MUCHALSKI Karol (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-4 Zatwierdzony
125MUNIAK Maciej (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD KrakówM-13 Zatwierdzony
126MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA GdańskM-1 Zatwierdzony
127MUSIAŁ Paweł (POL)
Regular - Production
Np. ARDEA GdańskM-6 Zatwierdzony
128NAZARENKO Sergei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
129NEBORSKII dmitrii (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
130NIEDŹWIECKI Tomasz (POL)
Senior - Production
WSS JonkowoM-15 Zatwierdzony
131NOWAK Marcin (POL)
Regular - Production
KKS Arsenał Na liście rezerwowej
132OBIDOSKI Piotr (POL)
Senior - Production
ZKS WarszawaM-18 Zatwierdzony
133OLECH Paweł (POL)
Senior - Production
STS SzczecinM-18 Zatwierdzony
134OMIELCZENKO Wojciech (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-2 Zatwierdzony
135OSTROWSKI Michał (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA WarszawaM-2 Zatwierdzony
136OSTRZYCKI Jacek (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia OlsztynM-16 Zatwierdzony
137PASEK Albert (POL)
Regular - Production
STARY WIARUS ŁomiankiM-2 Zatwierdzony
138PAWLIK Celina (POL)
Lady - Open Major
Expert JaworznoM-7 Zatwierdzony
139PETNIAK Ryszard (POL)
Senior - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-4 Zatwierdzony
140PETROV Aleksei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
141PETROV Leonid (LTU)
Regular - Standard Major
Suvio AkademijaM-10 Zatwierdzony
142PIASECKI Artur (POL)
Regular - Standard Major
STS SzczecinM-17 Zatwierdzony
143PIETKUN Krzysztof (POL)
Regular - Production
GWARDIA OlsztynM-15 Zatwierdzony
144PIETRZAK Maciej-Roch (POL)
Regular - Open Major
PROELIA WarszawaM-16 Zatwierdzony
145PIWOWARSKI Maciej (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaM-8 Zatwierdzony
146PODSIEDLAK Maciej (POL)
Regular - Production
KSI GdyniaM-6 Zatwierdzony
147POJDA Rafal (POL)
Regular - Production
COVER WarszawaM-8 Zatwierdzony
148POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander (POL)
Regular - Classic Major
LEGIA WarszawaM-8 Zatwierdzony
149POŁOŃSKI Krzysztof (POL)
Super Senior - Production
ZKS WarszawaM-6 Zatwierdzony
150PONCYLJUSZ Wojciech (POL)
Regular - Standard Major
STS SzczecinM-17 Zatwierdzony
151POPŁAWSKI Rafał (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-15 Zatwierdzony
152PREDEL Sebastian (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GDYNIAM-5 Zatwierdzony
153RABIEGA Wojciech (POL)
Regular - Production
KSBM-12 Zatwierdzony
154RADULSKI Marek (POL)
Regular - Production
Club 308 BiałystokM-12 Zatwierdzony
155RAWSKI Maciej (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-12 Zatwierdzony
156ROMANTSOV Artem (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
157ROSZKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Standard Minor
WKS FLOTA GdyniaM-5 Zatwierdzony
158RUDNICKI Marcin (POL)
Regular - Production
IGLICA WarszawaM-2 Zatwierdzony
159RYBKA Mateusz (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaM-14 Zatwierdzony
160SAAR Sebastian (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-4 Zatwierdzony
161SAGANOV Konstantin (EST)
Senior - Open Major
PistolClub MTUM-10 Zatwierdzony
162SEŃ Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA WarszawaM-15 Zatwierdzony
163SIENKIEWICZ Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
KKS KALIBER KoszalinM-4 Zatwierdzony
164SIENKIEWICZ Piotr (POL)
Junior - Standard Minor
GATLING Połczyn ZdrójM-4 Zatwierdzony
165SIODA Wieslaw GENO (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD KrakówM-13 Zatwierdzony
166SKRAJNY Antoni (POL)
Regular - Standard Minor
DRAGON SiedlceM-18 Zatwierdzony
167SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS WarszawaM-15 Zatwierdzony
168SOBOLEWSKI Piotr (POL)
Senior - Standard Minor
LEGIA WarszawaM-8 Zatwierdzony
169SOKOŁOWSKI Leszek (POL)
Regular - Open Major
WSS Militaria.pl WrocławM-7 Zatwierdzony
170ŚRUTEK Mścisław (POL)
Senior - Standard Minor
Ziemia ChełmińskaM-18 Zatwierdzony
171STANCLIK Jacek (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaM-16 Zatwierdzony
172STEFANIUK Jacek (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaM-15 Zatwierdzony
173STELMASZCZYK Michał (POL)
Regular - Production
VIS GostyńM-4 Zatwierdzony
174STĘPNIEWICZ Hubert (POL)
Regular - Standard Minor
KS Gwardia 1924M-17 Zatwierdzony
175SUMAROKOV Dmitrii (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamM-9 Zatwierdzony
176SVENTICKAS Ramunas (LTU)
Senior - Production
Vilnius shooting rangeM-10 Zatwierdzony
177ŚWIĄTEK Janusz (POL)
Senior - Open Major
CWKS LEGIA WarszawaM-16 Zatwierdzony
178ŚWIERCZEK Zbigniew (POL)
Regular - Classic Minor
KS Gwardia 1924M-17 Zatwierdzony
179SWOBODA Roman (POL)
Regular - Standard Minor
OLENDER Wielka NieszawkaM-7 Zatwierdzony
180SZCZĘSNY Bartosz (POL)
Regular - Production
WSS WrocławM-7 Zatwierdzony
181SZCZYGIELSKI Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
VIS GostyńM-11 Zatwierdzony
182SZCZYGIELSKI Rafał (POL)
Regular - Standard Minor
VIS GostyńM-11 Zatwierdzony
183SZEPELAK Tomasz (POL)
Regular - Production
KS GARDA OstródaM-18 Zatwierdzony
184SZOŁKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaM-16 Zatwierdzony
185SZOPINSKI Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
OLENDER SC Wielka NieszawkaM-18 Zatwierdzony
186SZULIŃSKI Adam (POL)
Senior - Standard Major
STS SzczecinM-17 Zatwierdzony
187SZYŁIEWICZ MACIEJ (POL)
Senior - Production
STARY WIARUS ŁomiankiM-2 Zatwierdzony
188SZYMANEK Sonia (POL)
Lady - Standard Minor
WSS WrocławM-7 Zatwierdzony
189TAUSIEWICZ Marcin (POL)
Regular - Production
Legia M-15 Zatwierdzony
190TEEVER Jevgeni (EST)
Senior - Open Major
STI EstoniaM-10 Zatwierdzony
191TERVING Armin (GER)
Senior - Production
DüsseldorfM-14 Zatwierdzony
192TITOVETS Vadim (BLR)
Super Senior - Production
STC MinskM-10 Zatwierdzony
193TOMCZAK Andrzej (POL)
Senior - Open Major
LEGIA WarszawaM-13 Zatwierdzony
194TRAN Faj (SWE)
Regular - Classic Major
IPSC KullenM-11 Zatwierdzony
195TROCKI Tomasz (POL)
Regular - Production
KS AmatorM-18 Zatwierdzony
196WADEŁEK Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
Proelia WarszawaM-8 Zatwierdzony
197WARCHOŁ Rafał (POL)
Regular - Classic Minor
ProeliaM-17 Zatwierdzony
198WARDĘCKI Adam (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoM-6 Zatwierdzony
199WĘGLARCZYK Mariusz (POL)
Regular - Standard Major
Np. LEGIA Warszawa M-13 Zatwierdzony
200WIAK Zenon (POL)
Senior - Production
ZKS WarszawaM-18 Zatwierdzony
201WIDŁA Radosław (POL)
Regular - Standard Major
TARCZA Szamotuły Zatwierdzony
202WIELECHOWSKI Mirosław (POL)
Regular - Production
WKS 10 OlsztynM-6 Zatwierdzony
203WILCZYNSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
Legia WarszawaM-14 Zatwierdzony
204WILCZYŃSKI Witold (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskM-12 Zatwierdzony
205WITKOWSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA GdańskM-1 Zatwierdzony
206WITKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA GdańskM-1 Zatwierdzony
207WOJCIECHOWSKI Michał (POL)
Regular - Standard Minor
LegiaM-13 Zatwierdzony
208WOJNAROWSKI Paweł (POL)
Regular - Standard Minor
HETMAN NysaM-7 Zatwierdzony
209WOJTCZAK Henryk (POL)
Regular - Standard Minor
HETMAN NysaM-7 Zatwierdzony
210WOLIŃSKI Emil (POL)
Regular - Standard Minor
KS.Snajper LublinM-14 Zatwierdzony
211WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena (POL)
Lady - Standard Minor
LEGIA WarszawaM-13 Zatwierdzony
212WYDRA Marcin (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławM-8 Zatwierdzony
213ZAKRZEWSKI Bartosz (POL)
Regular - Open Major
SREBRNY KUR Kraków Na liście rezerwowej
214ZARZYCKI Mikołaj (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa M-2 Zatwierdzony
215ZAWADA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
KS PROELIAM-17 Zatwierdzony
216ZAWORSKI Radoslaw (POL)
Senior - Open Major
WSS JonkowoM-10 Zatwierdzony
217ZAYTSEV Yuriy (RUS)
Senior - Classic Minor
Kaliningrad Shooting clubM-17 Zatwierdzony
218ŻBIKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Production
PROELIA Klub StrzeleckiM-18 Zatwierdzony
219ŻEWIERŻEJEW Piotr (POL)
Senior - Classic Minor
ARDEA GdańskM-1 Zatwierdzony
220ZIELIŃSKI Andrzej (POL)
Regular - Production
KS GARDA OstródaM-18 Zatwierdzony
221ŻYTO Wojciech (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS WarszawaM-17 Zatwierdzony

Sędziowie i funkcyjni w prematchu

Zarejestrowano 60 osób.

# Zawodnik Klub macierzysty Skład Drużyna Status
1ADAMOWICZ Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
2ANDREEV Sergey (RUS)
Regular - Classic Minor
Gepard-Moscow Zatwierdzony
3BAŁUSZYŃSKA Agnieszka (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA Szamotuły Zgłoszony
4BARSUKOV NIKOLAI (RUS)
Regular - Standard Minor
SSK "RUS GUN" Zatwierdzony
5BEREZOWSKI Paweł (POL)
Senior - Production
ZKS Warszawa Zatwierdzony
6BIELIŃSKI Artur (POL)
Regular - Open Major
SHOOTING-ACADEMY Łódź Zatwierdzony
7BIELIŃSKI Jarosław (POL)
Senior - Open Major
SHOOTING-ACADEMY Łódź Zatwierdzony
8BOJANOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa Zgłoszony
9CHIZHOV Sergei (RUS)
Regular - Classic Minor
Kaliningrad Shooting Team Zatwierdzony
10CIECHANOWSKI Tomasz (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
11CZAPLA Aleksandra (POL)
Lady - Standard Minor
CZ5 Lublewo Zatwierdzony
12DĄBROWSKI Darek CzeCze (POL)
Senior - Standard Minor
ZSD Kraków Zatwierdzony
13DROŻDŻ Halina (POL)
Lady - Standard Minor
Bielsko-Bialski Klub Sportowy BLASTER Zatwierdzony
14FILIPCZAK Wojciech (POL)
Regular - Production
KKS VIS Kwidzyn Zatwierdzony
15GÓRKA Tadeusz (POL)
Super Senior - Production
KROKUS Nowy Sącz Zatwierdzony
16GÓRSKI Dominik (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA Warszawa Zatwierdzony
17HARABURDA Dawid (POL)
Regular - Production
KS LOK TARCZA Starogard Gdański Zgłoszony
18HOCZYK Andrzej (POL)
Regular - Standard Major
KS LOK TARCZA Starogard Gdański Zatwierdzony
19JANAS Dariusz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
20JARZĄBEK Adriana (POL)
Lady - Standard Minor
SKAUT Bielsko-Biała Zatwierdzony
21KAŹMIEROWSKI Rafał (POL)
Regular - Production
KSI Gdynia Zgłoszony
22KLOCYK Maciej (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
23KOPIEC Marian (POL)
Super Senior - Production
CWKS Legia Warszawa Zatwierdzony
24KOROLEV Andrei (RUS)
Regular - Production
Amber Extreme Zatwierdzony
25KORONKIEWICZ Michał (POL)
Regular - Standard Minor
STRZELMISTRZ Łódź Zgłoszony
26KUBACKI Piotr (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
27KUBICZ Zbigniew (POL)
Regular - Classic Minor
Bielsko-Bialski Klub Sportowy BLASTER Zatwierdzony
28KUCHARSKI Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
KS SKAUT Zatwierdzony
29KUDLINSKI Jakub (POL)
Regular - Classic Minor
ZKS Warszawa Zgłoszony
30KWIECIEŃ Stanisław (POL)
Regular - Production
Sq Zatwierdzony
31LIPSKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
32LOKTIONOV Andrey (RUS)
Regular - Production
Amber Extreme Zatwierdzony
33ŁASTOWSKI Sebastian (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
34ŁOŚ Krzysztof (POL)
Super Senior - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
35MADAJEWSKI Leszek (POL)
Senior - Standard Major
Tarcza Szamotuły Zatwierdzony
36MARCHEWICZ Tomasz (POL)
Regular - Production
KS LOK TARCZA Starogard Gdański Zgłoszony
37MARKOWSKI Marek (POL)
Senior - Production
Shooting Academy Zatwierdzony
38MATUSZCZAK Łukasz (POL)
Regular - Production
SKAUT Bielsko-Biała Zatwierdzony
39MIERZEJEWSKI Dariusz (POL)
Senior - Standard Minor
STARY WIARUS Łomianki Zatwierdzony
40MIKSZA Krystian (POL)
Regular - Production
CZ5 Zatwierdzony
41MIKSZA Maciej (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
42MOSAKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
VIS Kwidzyn Zatwierdzony
43NOWOSAD Janusz (POL)
Senior - Standard Minor
SKS ARDEA Gdansk Zatwierdzony
44POLAK Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
45RACZYŃSKI Jarosław (POL)
Senior - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
46ROŻYŃSKI Michał (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
47SADLON Bartosz (POL)
Regular - Standard Minor
HETMAN Nysa Zgłoszony
48SANECZNIK krzysztof (POL)
Super Senior - Standard Minor
LOK Rybnik Zatwierdzony
49SCHUPPIK Dariusz (POL)
Regular - Standard Major
ALFA Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
50SIKORSKI Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
51SIUDA Krzysztof (POL)
Regular - Production
SKAUT Bielsko-Biała Zatwierdzony
52SKOWRON Marcin (POL)
Regular - Production
GATLING Połczyn Zdrój Zatwierdzony
53SZPILEWICZ Michał (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
54TALASKA Marcin (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
55WANIOŁKA Marcin (POL)
Regular - Production
STARY WIARUS Łomianki Zatwierdzony
56WARCZAK Maciej (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
57WITKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
58WRONA Robert (POL)
Regular - Standard Minor
ALFA Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
59ZALESKI Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk Zatwierdzony
60ZAŁUSKA Witold (POL)
Regular - Standard Minor
KSI Gdynia Zatwierdzony

Pogoda na strzelnicy

Dzisiaj
-15°
-9° / -6°
Częściowe zachmurzenie
Wiatr 6 km/h
Jutro
-7°
-9° / -6°
Ciężkie opady śniegu
Wiatr 14 km/h
Pojutrze
-8°
-11° / -7°
Średnie opady śniegu
Wiatr 24 km/h

SKS ARDEAStrzelecki Klub Sportowy „Ardea” w Gdańsku istnieje od 2007 roku. Od początku istnienia organizuje zawody IPSC zaliczane do najlepszych imprez w kraju. Jesteśmy największym w regionie klubem strzeleckim i jednym z najbardziej aktywnych ośrodków strzeleckich w Polsce. Dysponujemy jedną z największych strzelnic, pozwalającą na prowadzenie strzelań na dystansach od 25 do 300 metrów.

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”

ul. Matejki 6
80-232 Gdańsk, PL

+48 58 732 731 7
Tylko we wtorki od 1400 do 1800

Stowarzyszenie zarejestrowane przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego · KRS 0000294928 · NIP 9570986416 · REGON 220535073 · Licencja PZSS LK-1080/2017 ważna do 31 grudnia 2020