Składy

Poniżej przedstawione zostały składy zawodnicze wraz z należącymi do nich zawodnikami. Tutaj możesz także dołączyć do wybranego składu, w identyczny sposób możesz także przenieść się do innego.

M-1

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 11:35
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BYRA Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
COLT Oława
2ĆWIKOWSKI Hubert (POL)
Regular - Production
KASZTELAN Rzeszów
3FILIPIAK Remigiusz (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
4GĄSIOR Jacek (POL)
Regular - Production
SKAUT Bielsko-Biała
5GŁOWACKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
6JARZABEK Maciej (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA Gdańsk
7KRYSTKOWIAK Karol (POL)
Regular - Production
IGLICA Warszawa
8ŁUKASIK-GOLA Dorota (POL)
Lady - Standard Minor
GWARDIA 1924 Sosnowiec
9MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
10WITKOWSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
11WITKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA Gdańsk
12ŻEWIERŻEJEW Piotr (POL)
Senior - Classic Minor
ARDEA Gdańsk

M-2

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1AMER Andrzej (POL)
Super Senior - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
2BRYNIAK Dariusz (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
3GARDIAN Michal (POL)
Regular - Production
DELFIN Tarnów
4GOŚLICKI Rafał (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA Warszawa
5GOSSA dawid (POL)
Regular - Production
VIS Kwidzyn
6KOBOS Krzysztof (POL)
Regular - Production
LOK Tarnów
7OMIELCZENKO Wojciech (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
8OSTROWSKI Michał (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA Warszawa
9PASEK Albert (POL)
Regular - Production
STARY WIARUS Łomianki
10RUDNICKI Marcin (POL)
Regular - Production
IGLICA Warszawa
11SZYŁIEWICZ MACIEJ (POL)
Senior - Production
STARY WIARUS Łomianki
12ZARZYCKI Mikołaj (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa

M-3

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 6
# Zawodnik Klub macierzysty
1CZARNECKI Rafał (POL)
Regular - Open Major
KVG Paczółtowice
2GWIZDAŁA Patryk (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
3JEŻEWSKI Marcin (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
4MARYN Adam (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
5MICHALUK Michał (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
6MITULSKI Leszek (POL)
Regular - Open Major
TARCZA Szamotuły

M-4

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BAJDAN Tomasz (POL)
Regular - Production
KS GATLING Połczyn Zdrój
2BETLEJ Remigiusz (POL)
Regular - Standard Minor
KKS Perkun Kamienna Góra
3BURY dawid (POL)
Regular - Standard Minor
ZSD Kraków
4JURKOWSKI Adam (POL)
Regular - Production
KROKUS Nowy Sącz
5JURKOWSKI Marcin (POL)
Regular - Production
KROKUS Nowy Sącz
6MARKOWSKI Robert (POL)
Senior - Production
Shooting Academy Łódź
7MUCHALSKI Karol (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
8PETNIAK Ryszard (POL)
Senior - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
9SAAR Sebastian (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
10SIENKIEWICZ Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
KKS KALIBER Koszalin
11SIENKIEWICZ Piotr (POL)
Junior - Standard Minor
GATLING Połczyn Zdrój
12STELMASZCZYK Michał (POL)
Regular - Production
VIS Gostyń

M-5

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BISMOR Dariusz (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 Sosnowiec
2DE SZYMEROWSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
Ziemia Chełmińska
3HINC Rafał (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GDYNIA
4HUBICKA Jolanta (POL)
Lady - Standard Minor
WKS ŚLĄSK Wrocław
5JANICKI Jacek (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 Sosnowiec
6JANICKI Piotr PEPES (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 Sosnowiec
7KALETKA Zbigniew (POL)
Regular - Production
GWARDIA 1924 Sosnowiec
8KOLAKOWSKI jan (POL)
Senior - Production Optics
WSS Wrocław
9KRYSINSKI Adam (GBR)
Regular - Production
ARDEA z Gdańska
10LOTKO-ŁOZIŃSKA Aniela (POL)
Lady - Production
WSS Wrocław
11PREDEL Sebastian (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GDYNIA
12ROSZKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Standard Minor
WKS FLOTA Gdynia

M-6

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1ADAMSKI Dariusz (POL)
Regular - Production
KABAR Łódź
2BIENIAS Marcin (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
3GINTER Sławomir (POL)
Regular - Production
KSI Gdynia
4GÓRNIK Grzegorz (POL)
Regular - Standard Major
KSI Gdańsk
5LIND Gabriel (SWE)
Regular - Production
Stockholms LVF
6MAZUR Joanna (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA 96 Poznań
7MODER Paweł (POL)
Regular - Open Major
ZKS Warszawa
8MUSIAŁ Paweł (POL)
Regular - Production
Np. ARDEA Gdańsk
9PODSIEDLAK Maciej (POL)
Regular - Production
KSI Gdynia
10POŁOŃSKI Krzysztof (POL)
Super Senior - Production
ZKS Warszawa
11WARDĘCKI Adam (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
12WIELECHOWSKI Mirosław (POL)
Regular - Production
WKS 10 Olsztyn

M-7

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1GAŁĄZKA Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
EXPERT Jaworzno
2GRZELKA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
WSS Mlitaria.pl Wrocław
3KORNIJCZUK Andrzej (POL)
Regular - Standard Minor
Lok Alupro Opole
4ŁOPACIŃSKI Piotr (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
5MIZURO Maciej (POL)
Regular - Production
WSS Wrocław
6PAWLIK Celina (POL)
Lady - Open Major
Expert Jaworzno
7SOKOŁOWSKI Leszek (POL)
Regular - Open Major
WSS Militaria.pl Wrocław
8SWOBODA Roman (POL)
Regular - Standard Minor
OLENDER Wielka Nieszawka
9SZCZĘSNY Bartosz (POL)
Regular - Production
WSS Wrocław
10SZYMANEK Sonia (POL)
Lady - Standard Minor
WSS Wrocław
11WOJNAROWSKI Paweł (POL)
Regular - Standard Minor
HETMAN Nysa
12WOJTCZAK Henryk (POL)
Regular - Standard Minor
HETMAN Nysa

M-8

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1CHMIELEWSKI Sławomir (POL)
Senior - Production
LEGIA Warszawa
2KOCHANOWICZ Hubert (POL)
Regular - Production
WKS Flota
3KOSOWSKI Bartosz (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
4KURZAK Paweł (POL)
Regular - Standard Minor
WKS Śląsk Wrocław
5ŁUCZAKOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
6MICHAŁOWICZ Weronika (POL)
Lady - Production
Legia Warszawa
7PIWOWARSKI Maciej (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
8POJDA Rafal (POL)
Regular - Production
COVER Warszawa
9POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander (POL)
Regular - Classic Major
LEGIA Warszawa
10SOBOLEWSKI Piotr (POL)
Senior - Standard Minor
LEGIA Warszawa
11WADEŁEK Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
Proelia Warszawa
12WYDRA Marcin (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław

M-9

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1ALEXEY Demyanov (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
2DENWOOD Daniel (SWE)
Regular - Standard Major
Kullen PK
3DENWOOD Dorothea (SWE)
Lady - Production
Kullen PK
4FLOBERG Mikael (SWE)
Regular - Production
Kullen PK
5GREBELNIK Yuriy (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
6GROMOV Andrej (LTU)
Regular - Production
Šuviu Akademija
7IVANAUSKAS Marius (LTU)
Regular - Open Major
LTU
8NAZARENKO Sergei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
9NEBORSKII dmitrii (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
10PETROV Aleksei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
11ROMANTSOV Artem (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
12SUMAROKOV Dmitrii (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team

M-10

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BURACZEWSKI GENNADI (EST)
Senior - Production
STI Estonia
2DENISCHUK Andrey (RUS)
Regular - Classic Minor
Gepard, Moscow
3GAJKOWSKI Adam (GER)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
4GALIN dima (BLR)
Regular - Production
STC Minsk
5KLESCHIN Eduard (EST)
Regular - Production
STI Estonia
6MAKALSKY Leonid (LAT)
Regular - Standard Major
LPSC
7PETROV Leonid (LTU)
Regular - Standard Major
Suvio Akademija
8SAGANOV Konstantin (EST)
Senior - Open Major
PistolClub MTU
9SVENTICKAS Ramunas (LTU)
Senior - Production
Vilnius shooting range
10TEEVER Jevgeni (EST)
Senior - Open Major
STI Estonia
11TITOVETS Vadim (BLR)
Super Senior - Production
STC Minsk
12ZAWORSKI Radoslaw (POL)
Senior - Open Major
WSS Jonkowo

M-11

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BALUSZYNSKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
TARCZA Szamotuły
2BAŁUSZYŃSKI Piotr (POL)
Senior - Production
TARCZA Szamotuły
3BUSZKIEWICZ Lechosław (POL)
Senior - Standard Major
TARCZA Szamotuły
4FROST Zbigniew (POL)
Senior - Production
KSI Gdańsk
5GIRYCKI Rafał (POL)
Regular - Production
TEMIDA Zabrze
6HAJDUGA Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
SKAUT Bielsko-Biała
7JANSSON Bo (SWE)
Senior - Production Optics
Kullen PK
8JĘDRUSEK PIOTR (POL)
Regular - Standard Minor
TARCZA Szamotuły
9ŁOZIŃSKI Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
WSS Wrocław
10SZCZYGIELSKI Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
VIS Gostyń
11SZCZYGIELSKI Rafał (POL)
Regular - Standard Minor
VIS Gostyń
12TRAN Faj (SWE)
Regular - Classic Major
IPSC Kullen

M-12

Zaczyna w sobotę o 08:00
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 3
# Zawodnik Klub macierzysty
1DUCZEK Piotr (POL)
Regular - Standard Minor
Dragon Siedlce
2GĄDEK Wojciech (POL)
Regular - Production
TS44
3GAJOWNICZEK Paweł (POL)
Regular - Production
DRAGON Siedlce
4HELBIN Bartłomiej (POL)
Regular - Standard Major
ZO LOK Kraków
5HELBIN Gabriela (POL)
Junior - Standard Minor
ZO LOK Kraków
6RABIEGA Wojciech (POL)
Regular - Production
KSB
7RADULSKI Marek (POL)
Regular - Production
Club 308 Białystok
8RAWSKI Maciej (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
9WILCZYŃSKI Witold (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk

M-13

Zaczyna w sobotę o 15:30
Kończy w niedzielę o 19:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BARWICKI Karol (POL)
Regular - Standard Minor
ALFA Siemianowice Śląskie
2BIAŁAS Tomasz (POL)
Regular - Production
ALFA Siemianowice Śląskie
3GDOWSKI Jacek (POL)
Senior - Production
ZSD Kraków
4HERMAN Łukasz (POL)
Regular - Standard Minor
KKS Arsenał
5KOLOWCA Krzysztof (POL)
Senior - Standard Minor
BELLONA Kalisz
6MICHALIK Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD Kraków
7MUNIAK Maciej (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD Kraków
8SIODA Wieslaw GENO (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD Kraków
9TOMCZAK Andrzej (POL)
Senior - Open Major
LEGIA Warszawa
10WĘGLARCZYK Mariusz (POL)
Regular - Standard Major
Np. LEGIA Warszawa
11WOJCIECHOWSKI Michał (POL)
Regular - Standard Minor
Legia
12WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena (POL)
Lady - Standard Minor
LEGIA Warszawa

M-14

Zaczyna w sobotę o 14:15
Kończy w niedzielę o 17:50
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BRAUN Jürgen (GER)
Senior - Production
Berlin
2CIEŚLIK Jarek (POL)
Regular - Production
KSS Patron Krasnytaw
3CZELEJ Tomasz (POL)
Regular - Production
FUN GUN Lublin
4KABATEK Emilia (GER)
Lady - Production
Berlin
5KACZYŃSKI Krzysztof (POL)
Senior - Production
ZKS Warszawa
6KAPICA Aleksander (POL)
Regular - Production Optics
SNAJPER Lublin
7KRAWCZYK Kamil (POL)
Regular - Production
SNAJPER Lublin
8MOSER Viola (GER)
Lady - Production
Berlin
9RYBKA Mateusz (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
10TERVING Armin (GER)
Senior - Production
Düsseldorf
11WILCZYNSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
Legia Warszawa
12WOLIŃSKI Emil (POL)
Regular - Standard Minor
KS.Snajper Lublin

M-15

Zaczyna w sobotę o 13:00
Kończy w niedzielę o 16:35
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BUKOWSKI Jerzy (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
2CIAŚ Mikołaj (POL)
Regular - Standard Major
LEGIA Warszawa
3DĄBROWSKI Juliusz (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
4FIAŁKOWSKA Magda (POL)
Lady - Standard Minor
ZKS Warszawa
5KRUCZYŃSKI Przemysław (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
6NIEDŹWIECKI Tomasz (POL)
Senior - Production
WSS Jonkowo
7PIETKUN Krzysztof (POL)
Regular - Production
GWARDIA Olsztyn
8POPŁAWSKI Rafał (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
9SEŃ Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA Warszawa
10SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS Warszawa
11STEFANIUK Jacek (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
12TAUSIEWICZ Marcin (POL)
Regular - Production
Legia

M-16

Zaczyna w sobotę o 11:45
Kończy w niedzielę o 15:20
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1ANDRZEJEWSKI Michał (POL)
Regular - Production
IGLICA Warszawa
2BORKOWSKI Łukasz (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa
3CUDNY Michał (POL)
Regular - Open Major
Proelia
4CZAUDERNA Sławomir (POL)
Senior - Open Major
ZKS Warszawa
5EIDRGEVICIUS Ignacy (POL)
Regular - Production
Proelia Warszawa
6KACZMAREK Wojciech (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia Olsztyn
7KICERMAN Jacek (POL)
Super Senior - Production
T.S. Gwardia Olsztyn
8OSTRZYCKI Jacek (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia Olsztyn
9PIETRZAK Maciej-Roch (POL)
Regular - Open Major
PROELIA Warszawa
10STANCLIK Jacek (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa
11ŚWIĄTEK Janusz (POL)
Senior - Open Major
CWKS LEGIA Warszawa
12SZOŁKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa

M-17

Zaczyna w sobotę o 10:30
Kończy w niedzielę o 14:05
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BIEGAJ Michal (POL)
Regular - Standard Major
KS COVER
2MAGDA Mirosław (POL)
Regular - Standard Minor
WKS ŚLĄSK Wrocław
3MICHAŁOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
GRYF Szczecin
4PIASECKI Artur (POL)
Regular - Standard Major
STS Szczecin
5PONCYLJUSZ Wojciech (POL)
Regular - Standard Major
STS Szczecin
6STĘPNIEWICZ Hubert (POL)
Regular - Standard Minor
KS Gwardia 1924
7ŚWIERCZEK Zbigniew (POL)
Regular - Classic Minor
KS Gwardia 1924
8SZULIŃSKI Adam (POL)
Senior - Standard Major
STS Szczecin
9WARCHOŁ Rafał (POL)
Regular - Classic Minor
Proelia
10ZAWADA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
KS PROELIA
11ZAYTSEV Yuriy (RUS)
Senior - Classic Minor
Kaliningrad Shooting club
12ŻYTO Wojciech (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS Warszawa

M-18

Zaczyna w sobotę o 09:15
Kończy w niedzielę o 12:50
Miejsc - 12
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BOCHEŃSKA Aneta (POL)
Lady - Standard Minor
Tarcza 96 Poznań
2KANIEWSKI Andrzej (POL)
Senior - Standard Minor
TARCZA Szamotuły
3OBIDOSKI Piotr (POL)
Senior - Production
ZKS Warszawa
4OLECH Paweł (POL)
Senior - Production
STS Szczecin
5SKRAJNY Antoni (POL)
Regular - Standard Minor
DRAGON Siedlce
6ŚRUTEK Mścisław (POL)
Senior - Standard Minor
Ziemia Chełmińska
7SZEPELAK Tomasz (POL)
Regular - Production
KS GARDA Ostróda
8SZOPINSKI Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
OLENDER SC Wielka Nieszawka
9TROCKI Tomasz (POL)
Regular - Production
KS Amator
10WIAK Zenon (POL)
Senior - Production
ZKS Warszawa
11ŻBIKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Production
PROELIA Klub Strzelecki
12ZIELIŃSKI Andrzej (POL)
Regular - Production
KS GARDA Ostróda

Pogoda na strzelnicy

Dzisiaj
-15°
-9° / -6°
Częściowe zachmurzenie
Wiatr 6 km/h
Jutro
-7°
-9° / -6°
Ciężkie opady śniegu
Wiatr 14 km/h
Pojutrze
-8°
-11° / -7°
Średnie opady śniegu
Wiatr 24 km/h

SKS ARDEAStrzelecki Klub Sportowy „Ardea” w Gdańsku istnieje od 2007 roku. Od początku istnienia organizuje zawody IPSC zaliczane do najlepszych imprez w kraju. Jesteśmy największym w regionie klubem strzeleckim i jednym z najbardziej aktywnych ośrodków strzeleckich w Polsce. Dysponujemy jedną z największych strzelnic, pozwalającą na prowadzenie strzelań na dystansach od 25 do 300 metrów.

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”

ul. Matejki 6
80-232 Gdańsk, PL

+48 58 732 731 7
Tylko we wtorki od 1400 do 1800

Stowarzyszenie zarejestrowane przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego · KRS 0000294928 · NIP 9570986416 · REGON 220535073 · Licencja PZSS LK-1080/2017 ważna do 31 grudnia 2020